LocalGov Subsites (2.5.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: On
ar: في

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
