LocalGov Subsites (2.5.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
