LocalGov Subsites (2.5.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: On
de: An

en: Weight
de: Gewichtung

en: Default
de: Standard

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Page content
de: Seiteninhalt
