LocalGov Subsites (2.5.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: On
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Default
es: Por defecto

en: Summary
es: Resumen

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Page content
es: Contenido de página
