LocalGov Subsites (2.5.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: On
fa: روشن

en: Weight
fa: وزن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول
