LocalGov Subsites (2.5.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla
