LocalGov Subsites (2.5.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: On
hi: चालू

en: Weight
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Summary
hi: सारांश

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
