LocalGov Subsites (2.5.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Weight
hr: Težina

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
