LocalGov Subsites (2.5.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: On
hu: Be

en: Weight
hu: Súly

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Page content
hu: Oldal tartalom
