LocalGov Subsites (2.5.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: On
id: Pada

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan
