LocalGov Subsites (2.5.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
