LocalGov Subsites (2.5.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Default
ja: デフォルト

en: Summary
ja: 概要

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Banner
ja: バナー
