LocalGov Subsites (2.5.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
