LocalGov Subsites (2.5.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: On
mr: वर

en: Weight
mr: मुल्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Off
mr: बंद
