LocalGov Subsites (2.5.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Weight
pl: Waga

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Banner
pl: Baner
