LocalGov Subsites (2.5.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Weight
sv: Vikt

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan
