LocalGov Subsites (2.5.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş
