Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: URL aliases
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན
