Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Approve
de: Bestätigen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: News
de: Neuigkeiten

en: Review
de: Überprüfung

en: URL redirects
de: URL-Umleitungen

en: Publications
de: Veröffentlichungen

en: Directories
de: Verzeichnisse

en: Services
de: Dienste

en: Scheduling
de: Zeitplanung

en: Locations
de: Orte

en: URL aliases
de: URL-Aliase

en: Guide
de: Leiten

en: Moderate content
de: Inhalt moderieren

en: Fix 404 pages
de: 404-Seiten reparieren

en: Locked content
de: Gesperrte Inhalte

en: Site features
de: Funktionen der Website
