Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Administration
es: Administración

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: News
es: Noticias

en: Review
es: Revisión

en: URL redirects
es: Redirecciones de URL

en: Publications
es: Publicaciones

en: Directories
es: Directorios

en: Services
es: Servicios

en: Scheduling
es: Planificación

en: Locations
es: Ubicaciones

en: URL aliases
es: Alias de URL

en: Moderate content
es: Moderar contenido

en: Fix 404 pages
es: Arreglar páginas con error 404
