Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Administration
gl: Administración

en: Blog
gl: Blogue

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Review
gl: Revisión

en: Directories
gl: Directorios

en: Services
gl: Servizos

en: Scheduling
gl: Planificación

en: Locations
gl: Ubicacións

en: URL aliases
gl: Alias de URL
