Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Blog
hi: ब्लॉग

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: URL aliases
hi: यू.आर‌.एल‌ उपनाम
