Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: News
hu: Hírek

en: Review
hu: Áttekintés

en: URL redirects
hu: Webcím átirányítások

en: Publications
hu: Közlemények

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: Locations
hu: Helyszínek

en: URL aliases
hu: Útvonalálnevek

en: Fix 404 pages
hu: 404-es oldalak javítása
