Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Directories
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
