Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: News
sk: Novinky

en: Review
sk: Prehľad

en: URL redirects
sk: URL presmerovania

en: Directories
sk: Priečinky

en: Services
sk: Služby

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: URL aliases
sk: URL aliasy
