Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Blog
uk: Блоґ

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: News
uk: Новини

en: Review
uk: Перевірити

en: URL redirects
uk: Переспрямування URL

en: Publications
uk: Публікації

en: Directories
uk: Каталоги

en: Services
uk: Служби

en: Scheduling
uk: Планування

en: Locations
uk: Місця розташування

en: URL aliases
uk: Синоніми URL

en: Guide
uk: Путівник

en: Fix 404 pages
uk: Виправити сторінки 404
