Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Administration
vi: Quản lý

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: News
vi: Tin tức

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Directories
vi: Các thư mục

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu

en: Locations
vi: Địa điểm

en: URL aliases
vi: URL ảo
