Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Administration
ar: إدارة

en: Blog
ar: المدونة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Review
ar: المراجعة

en: URL aliases
ar: بدائل المسارات
