Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Directories
el: Κατάλογοι

en: URL aliases
el: Ψευδώνυμα URL
