Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Administration
et: Haldus

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: News
et: Uudised

en: Review
et: Kontroll

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: URL aliases
et: Viite aliased

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti
