Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Review
fa: بازبینی

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: URL aliases
fa: نام‌های مستعار
