Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Blog
fi: Blogi

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Review
fi: Tarkistus

en: URL redirects
fi: Osoiteuudelleenohjaukset

en: Directories
fi: Hakemistot

en: Services
fi: Palvelut

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: URL aliases
fi: Osoitealiakset

en: Fix 404 pages
fi: Korjaa 404-sivut
