Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Administration
he: ניהול

en: Blog
he: בלוג

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: News
he: חדשות

en: Review
he: סקירה

en: Scheduling
he: תזמון

en: URL aliases
he: כתובות URL חילופיות
