Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Approve
is: Samþykkja

en: Administration
is: Stjórnun

en: Blog
is: Blogg

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: News
is: Fréttir

en: Review
is: Yfirlestur
