Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Approve
it: Approva

en: Administration
it: Amministrazione

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Review
it: Revisione

en: URL redirects
it: Redirezione URL

en: Directories
it: Cartelle

en: Scheduling
it: Programmazione

en: Locations
it: Posizioni

en: URL aliases
it: Alias URL
