Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Approve
ja: 承認

en: Administration
ja: 管理

en: Blog
ja: ブログ

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Review
ja: 確認する

en: URL redirects
ja: URL リダイレクト

en: Directories
ja: ディレクトリー

en: Services
ja: サービス

en: Scheduling
ja: スケジューリング

en: Locations
ja: 場所

en: URL aliases
ja: URL エイリアス
