Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Directories
lt: Aplankai

en: Services
lt: Paslaugos

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai
