Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Administration
nl: Beheer

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: News
nl: Nieuws

en: Review
nl: Overzicht

en: URL redirects
nl: URL-omleidingen

en: Publications
nl: Publicaties

en: Directories
nl: Mappen

en: Services
nl: Diensten

en: Scheduling
nl: Planning

en: Locations
nl: Locaties

en: URL aliases
nl: URL-aliassen

en: Guide
nl: Gids

en: Moderate content
nl: Inhoud modereren

en: Fix 404 pages
nl: 404-pagina's oplossen

en: Locked content
nl: Vergrendelde inhoud
