Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Administration
pl: Administracja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: News
pl: Aktualności

en: Review
pl: Podgląd

en: URL redirects
pl: Przekierowania adresów

en: Directories
pl: Katalogi

en: Services
pl: Serwisy

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: URL aliases
pl: Aliasy adresów

en: Moderate content
pl: Moderacja zawartości

en: Fix 404 pages
pl: Napraw błędy 404
