Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Administration
ro: Administrare

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Review
ro: Verificare

en: Services
ro: Servicii

en: URL aliases
ro: Pseudonime URL
