Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Blog
sv: Blogg

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Review
sv: Granska

en: URL redirects
sv: URL-omdirigeringar

en: Directories
sv: Kataloger

en: Services
sv: Tjänster

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: Locations
sv: Platser

en: URL aliases
sv: URL-alias

en: Moderate content
sv: Moderera innehåll

en: Locked content
sv: Låst innehåll
