Localgov Tasty Backend (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: URL aliases
ta: URL மாற்றுவழிகள்
