Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Administration
af: Administrasie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: News
af: Nuus

en: Review
af: Hersiening
