Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Blog
be: Блог

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: URL aliases
be: URL псеўданімы
