Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Administration
ca: Administració

en: Blog
ca: Bloc

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: News
ca: Notícies

en: URL redirects
ca: Redireccions URL

en: Publications
ca: Publicacions

en: Directories
ca: Directoris

en: Services
ca: Serveis

en: Scheduling
ca: Programació

en: Locations
ca: Ubicacions

en: URL aliases
ca: Àlies d'URL

en: Fix 404 pages
ca: Arregla les pàgines 404
