Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Administration
cs: Administrace

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Review
cs: Revize

en: URL redirects
cs: URL přesměrování

en: Services
cs: Služby

en: Scheduling
cs: Plánování

en: URL aliases
cs: URL aliasy

en: Fix 404 pages
cs: Opravit stránky 404
