Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: News
da: Nyheder

en: Review
da: Gennemgå

en: URL redirects
da: URL-omdirigeringer

en: Directories
da: Mapper

en: Scheduling
da: Planlægning

en: Locations
da: Lokationer

en: URL aliases
da: URL-aliaser

en: Moderate content
da: Moderér indhold

en: Fix 404 pages
da: Fix 404-sider
