Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Blog
eu: Bloga

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: News
eu: Berriak

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Scheduling
eu: Programatutakoa

en: Locations
eu: Kokapenak

en: URL aliases
eu: URL ezizenak
