Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Approve
fr: Approuver

en: Unpublished
fr: Non publié

en: News
fr: Nouvelles

en: Review
fr: Vérifier

en: URL redirects
fr: URL redirigées

en: Directories
fr: Répertoires

en: Scheduling
fr: Planification

en: Locations
fr: Emplacements

en: URL aliases
fr: Alias d'URL

en: Moderate content
fr: Modérer le contenu

en: Fix 404 pages
fr: Réparer les pages 404
