Localgov Tasty Backend (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Administration
hr: Administracija

en: Review
hr: Provjeri

en: Scheduling
hr: Raspored

en: URL aliases
hr: URL nadimci
